X
تبلیغات
زولا

سنگ ساختمانی و سنگ آنتیک ساترا سنگ

تولید و فروش سنگ انواع ساختمانی ، سنگ تزئینی ، سنگ آنتیک

گالری شومینه با نمای سنگ آنتیک

        شومینه وسط با سنگ آنتیک  شومینه با سنگ آنتیک  شومینه ، سنگ آنتیک  سنگ آنتیک بالای شومینه  سنگ آنتیک لب پر بالای شومینه  شومینه با طرح سنگ  سنگ آنتیک شومینه  شومینه با دکوراسیون سنگ آنتیک  دکوراسیون داخلی شومینه سنگ آنتیک  شومینه سنگ ابزار خورده سنگ آنتیک  شومینه با سنگ پازل 

 

.

برای بازدید از کاتالوگ طرح های مختلف سنگ آنتیک اینجا کلیک کنید

.

برای بازدید از کاتالوگ نمونه کارهای انجام شده سنگ آنتیک اینجا کلیک کنید

.

برای بازدید از کاتالوگ شومینه انجام شده با سنگ آنتیک اینجا کلیک کنید

.

برای بازدید از کاتالوگ ستون ها با سنگ آنتیک اینجا کلیک کنید

.

برای بازدید از کاتالوگ سنگ پازل ( سنگ منظم ) اینجا کلیک کنید

.

برای بازدید از کاتالوگ جامع سنگ های ساختمانی ( گرانیت ، تراورتن ، مرمر ) اینجا کلیک کنید

.

برای بازدید از کاتالوگ نمای بیرونی ساختمان با سنگ ساختمانی اینجا کلیک کنید

.

برای بازدید از کاتالوگ نمای بیرونی ساختمان با سنگ آنتیک و بادبر اینجا کلیک کنید

.

بازدید از صفحه اصلی سایت

.


جهت توضیحات بیشتر و سفارشات می توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید

شماره های همراه :


09335003394

09335003396

09354881418


تماس با ما    تماس با ما

 

دکوراسیون داخلی و شومینه 

چیدمان دکوراسیونی تنها به سلیقه، فرهنگ و سبک دکوراسیونی انتخابی توسط افراد ساکن در یک محیط بستگی ندارد، بلکه عوامل دیگری هم چون وضعیت آب و هوایی منطقه نیز در این امر نقش تعیین کننده‌ای را ایفا می‌کند. در ضمن علاوه بر شرایط آب و هوایی ثابت محیط، تغییرات فصلی توام با نیازهای آن فصل نیز بهانه خوبی برای ایجاد تغییر و تحولات موقتی لوازم دکوراسیونی و کاربردی خانه محسوب می ‌شوند. به عنوان مثال اساسی ‌ترین نیاز افراد یک خانه در فصل سرما حداکثر بهره‌گیری از گرمای حاصل از لوازم گرمایشی است و همین موضوع می‌ تواند انگیزه‌ای برای جابه جایی ‌های چیدمانی در خانه باشد. البته در این شرایط بیشترین تغییرات دکوراسیونی به اتاق‌ های خواب و فضای نشیمن و پذیرایی محدود می ‌شود. در اتاق ‌های خواب با وجود کلیه تمهیداتی که همواره در آغاز فصول سرد برای جلوگیری از نفوذ سرما از منافذ در و پنجره انجام می ‌پذیرد ولی در صورت امکان تغییر محل خواب می‌ تواند از سرماخوردگی‌ های هنگام خواب به خصوص برای بچه‌ ها جلوگیری کند. بنابراین با جابه جایی و قرار دادن تختخواب در فاصله دورتری از پنجره و نزدیک ‌تر به منبع گرمازای موجود در اتاق دیگر لوازم دکوراسیونی و کاربردی موجود نیز به ناچار جابه جا شده و نحوه چیدمان برای روزها و شب‌های سرد سال تغییر می‌یابد. البته انجام چنین تغییراتی می ‌بایست با رعایت نکات ایمنی به خصوص برای بچه ‌ها همراه باشد زیرا با هدف گرم‌تر شدن ممکن است خطرات جبران ناپذیری پدید آید.

اهمیت طراحی دکوراسیون شومینه

انتخاب دکوراسیون مناسب برای شومینه به عواملی از قبیل سبک و نوع کار آیی اتاق نشیمن و اتاقی که شومینه در آن قرار دارد بستگی دارد. به هر حال نکته مهم این است که شومینه پتانسیل زیادی برای تبدیل شدن به نقطه کانونی در دکوراسیون اتاق های مختلف خانه دارد. بنابراین در خصوص دکوراسیون آن کمی جدی تر فکر کنید. در این مطلب در خصوص دکوراسیون شومینه بیشتر صحبت می کنیم و ایده هایی در این خصوص ذکر می کنیم.

شومینه و قسمت بالای آن می تواند فضایی مناسب برای دکوراسیون و تبدیل شدن به یک نقطه کانونی در دکوراسیون اتاق نشیمن باشد. شومینه از این لحاظ داری پتانسیل بالایی است ونحوه دکوراسیون مکانی که شومینه در آن واقع شده است بستگی به سلیقه و خصوصیات شخصیتی شما و هم چنین سبک دکوراسیون دیگر قسمت های اتاق دارد. دقت داشته باشید که نوع چیدمان این بخش می بایست حتماً با این قسمت تناسب داشته باشد. برای مثال در اتاق نشیمنی که دارای سبکی سنتی است استفاده از شمع ها و شمعدان های زیبا برای دکوراسیون شومینه یا گلدان های ظریف و مینیاتوری می تواند گزینه مناسبی باشند.

از لحاظ اصول دکوراسیونی یکی از نکات مهمی که باید هنگام چیدمان و دکوراسیون شومینه مد نظر داشته باشید و ان را به خوبی رعایت کنید تقارن است. هرچند که طراحی نوین و مدرن امروزه به سمت نامتقارنی و نا هماهنگی پیش می رود اما با رعایت اصل تقارن در دکوراسیون محوطه ای که شومینه در آن واقع شده است، شومینه جلوه زیباتری به خود می گیرد.

عناصر و اشیا هنری را ترجیحا به جای آویختن به دیوار بالای شومینه روی لبه بالایی آن قرار دهید تا این امکان برایتان میسر شود تا راحت تر و بیشتر از دیدن آن ها لذت ببرید. برای قرار دادن این اشیا ابتدا بزرگ ترین شی را در مرکزی ترین قسمت قرار دهید و اشیاء دیگر را به ترتیب قد و اندازه در طرفین شی اول قرار دهید. بهتر است اشیاء دکوری در سایزها و اندازه های مختلف باشند و تعداد آنها نیز فرد باشد و طوری کنار هم قرار گیرند که لبه های آن ها با یکدیگر هم پوشانی داشته باشند.

نکته مهم دیگری که در خصوص دکوراسیون شومینه باید بدانید این است که قرار دادن تعداد و حجم زیادی از وسایل و اشیا روی لبه بالای شومینه برای تبدیل کردن آْن به نقطه کانونی یک الزام محسوب نمی شود‌؛ بلکه شما می توانید تنها با استفاده از یک رنگ زیبا و متمایز با رنگ دیگر قسمت های اتاق و هم چنین قرار دادن تنها تعداد اندکی شمع روی لبه شومینه آن را به سادگی به یک نقطه کانونی زیبا تبدیل کنید و برای تاکید بیشتر بر این جنبه دکوراسیون شومینه یک گلدان بلند و کشیده روی زمین کنار شومینه قرار دهید.

به اتاق و فضایی که شومینه در آن قرار گرفته نیز توجه داشته باشید زیرا کاربرد فضا تاثیر زیادی بر نحوه و سبک دکوراسیون شومینه دارد. برای مثال شومینه ای که در یک اتاق نشیمن قرار دارد می تواند دکوراسیونی بسیار رسمی و کامل داشته باشد و باید کاملا با سبک دکوراسیون اتاق نشیمن هماهنگی و هم خوانی داشته باشد؛ این در حالی است که شومینه ای که در اتاق خواب قرار دارد باید دارای دکوراسیون بسیار ساده باشد و فضایی در اطراف آن برای نشستن و به آرامش رسیدن تدارک دیده شده باشد.

ازنشانه های استقبال ازفصل سرما،استفاده ازمنابع گرمازا اعم از بخاری، رادیاتور، فن کوئل و شومینه است. دراین بین شومینه یکی از رایج ترین و مورد استقبال ترین منابع گرما زا در ساختمانها و به خصوص منازل به شمار میره و با توجه به محل قرار گرفتن، فرم تزئین و مصالح بکار رفته در ساختمان دارای تنوع زیاد و غیر قابل مقایسه با دیگر منابع گرمازاست 

 

 

 

 شومینه ترکیبی , سنگ آنتیک , فریم و پانل شومینه ، شومینه آماده ، مدل های شومینه هیزمی ، شومینه هیزمی ، معنی شومینه ، مفهوم شومینه ، ترجمه شومینه ، تلفظ شومینه ، کلمه شومینه ، کوره های چدنی ,شومینه های چدنی , شومینه های برقی ، شومینه، شومینه برقی، شومینه چدنی، شومینه مدرن، دکوراسیون شومینه، دکوراسیون داخلی ، طراحی دکوراسیون داخلی ، اجرای دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی با سنگ آنتیک ، دکوراسیون داخلی سنگی ، کاشی کار ، شومینه کار ، سنگ کار ، ساخت شومینه ، دکوراسیون ساختمان ، تزیین شومینه ، طراحی شومینه ، اجرای شومینه ، نصب شومینه ، شومینه برقی ، شومینه چدنی ، شومینه مدرن ، دکوراسیون شومینه ، آجر نسوز ، شعله شومینه ، آجر نسوز شومینه ، آجر سفالی شومینه ، تاسیسات شومینه ، مصالح ساختمانی ، آجر شومینه ، تجهیزات شومینه ، ساختمان و تاسیسات ، شومینه مصالح ، شومینه در فضای باز ، شومینه مدرن ، شومینه کلاسیک ، شومینه آنتیک ، شومینه اروپایی ، شومینه سنتی ، آتشدان در فضای آزاد ، آتشدان آنتیک ، آتشدان با سنگ آنتیک ، آتشدان سنگی ، آتشدان مدرن ،

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد